CO TO JEST ISO 22000:2018?

ISO 22000:2018 to międzynarodowa norma, która pomaga organizacji wdrożyć System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Certyfikat ten oznacza, że firma została sprawdzona i zatwierdzona przez niezależny Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności. Zapewnia to również, że jej produkty są bezpieczne i regulowane.

Zobacz nasz certyfikat ISO

Icons/UI/forth

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Zarządzanie bezpieczeństwem żywności

Wszystkie firmy, które oferują produkty przeznaczone do spożycia, mają obowiązek zapewnić bezpieczeństwo swoich produktów i dobre samopoczucie swoich klientów. ISO 220000:2018 to niezależny standard bezpieczeństwa żywności, który pomaga firmom takim jak Nordic Oil identyfikować i kontrolować zagrożenia dla bezpieczeństwa żywności. Jest to międzynarodowa norma, która zapewnia, że organizacje są w stanie zidentyfikować i zmierzyć się z ryzykiem, a tym samym poprawić wyniki związane z bezpieczeństwem żywności.

Nasza jakość

 • Normy jakości

  Certyfikat ISO 22000 mogą uzyskać tylko firmy o najwyższych standardach bezpieczeństwa żywności.

 • Zdrowie i bezpieczeństwo

  Minimalizacja zagrożeń żywnościowych skutkuje poprawą warunków bezpieczeństwa i higieny dla klientów i pracowników mających kontakt z produktami firmy.

 • Przejrzystość

  ISO 22000 umożliwia zwiększenie przejrzystości w firmach, poprawiając identyfikowalność ich produktów.

 • Satysfakcja klienta

  Firmy posiadające system bezpieczeństwa zarządzania żywnością są lepiej przygotowane do niezawodnego dostarczania produktów spełniających oczekiwania klientów.

 • Globalne uznanie

  ISO 22000 jest normą uznawaną na całym świecie i może poprawić reputację firmy wśród klientów, dostawców i grup regulacyjnych na całym świecie.

EKSPERCI CBD

Our quality experts

 • Rick Noteboom

  Kierownik ds. jakości w Nordic Oil

  Jako szef Działu Jakości Nordic Oil, Rick ma ponad 10 lat doświadczenia w zarządzaniu jakością i rozwojem produkcji żywności high-tech. Wraz z resztą zespołu ds. jakości, Rick zapewnia, że każdy produkt Nordic Oil jest najwyższej jakości.

 • Sanne Kraak

  Kierownik ds. jakości w Nordic Oil
  An expert in food and health and with a background in food and nutrition, Sanne’s work as a Quality Officer at Nordic Oil means that she oversees the production of all of our products, from softgels to skincare.